بیستمین کنفرانس بین‌المللی سیاست‌های عمومی و علوم اجتماعی، پاریس،فرانسه June 25 – 26, 2018

0
124
بیستمین کنفرانس بین المللی سیاست های عمومی و علوم اجتماعی
بیستمین کنفرانس بین‌المللی سیاست‌های عمومی و علوم اجتماعی

اهداف کنفرانس

بیستمین کنفرانس بین‌المللی سیاست‌های عمومی و علوم اجتماعی ۲۰۱۸ با هدف گردآوری دانشمندان، محققان و پژوهشگران علمی در زمینه تبادل و به اشتراک‌گذاری تجربیات و نتایج تحقیقات در تمام جنبه‌های سیاست عمومی و علوم اجتماعی برگزار می‌گردد. همچنین یک پلتفرم بین‌رشته‌ای برتر برای محققان، متخصصان و مربیان فراهم می‌کند تا تازه‌ترین نوآوری‌ها، روندها و نگرانی‌ها و همچنین چالش‌های عملیاتی و راه‌حل های پذیرفته شده در زمینه سیاست‌های عمومی و علوم اجتماعی را مورد بحث قرار دهند.

فراخوان مشارکت

همه نویسندگان محترم  به شرکت در  کنفرانس از طریق ارائه خلاصه تحقیق، مقالات و پوسترهای خود تشویق می‌شوند. همچنین، مشارکت‌های تحقیقاتی با کیفیت بالا که نتایج اصلی و غیر قابل انتشار کارهای مفهومی، سازنده، تجربی، تجربی یا نظری را در تمامی زمینه های سیاست عمومی و علوم اجتماعی ارائه می‌دهند، برای ارائه در کنفرانس دعوت شده‌اند. این کنفرانس خواستار مشارکت  خلاصه، مقالات و پوسترهای الکترونیکی است  که موضوعات کنفرانس از جمله ارقام، جداول و مراجع تحقیقاتی جدید را شامل می‌شوند.

مجموعه مقالات کنفرانس

تمامی مقالات ارسال شده توسط سه نفر از متخصصین مجرب بررسی خواهد شد مقالات کنفرانس در شاخص بین‌المللی علوم International Science Index خلاصه و فهرست  خواهد شد و در Google Scholar، Scopus ، Thomson Reuters ارائه می‌شود. کتاب مجموعه مقالات کنفرانس و CD و گواهی به شرکت‌کنندگان در کنفرانس توزیع خواهد شد.

موضوعات مجله ویژه

 بیستمین کنفرانس بین‌المللی سیاست‌های عمومی و علوم اجتماعی (ICPPSS 2018)  با شماره مجله ویژه سیاست‌های عمومی و علوم اجتماعی همکاری می‌کند. تعدادی از مقالات کامل متناسب با متن انتخاب شده برای مقالات مجله ویژه نیز مورد توجه قرار خواهند گرفت. انتخاب مقاله در طی فرایند بررسی و همچنین در مرحله ارائه کنفرانس انجام خواهد شد. مقالات ارسالی نباید در هر مجله یا نشریه دیگری مورد بررسی قرار گیرد. تصمیم نهایی برای مقاله انتخابی براساس گزارش بررسی توسط سردبیران مهمان و سردبیر به طور مشترک صورت می‌گیرد. متن کامل مقالات انتخاب شده به صورت آنلاین به صورت رایگان منتشر می‌شوند.

حامی کنفرانس و فرصت‌های نمایشگاه
کنفرانس این فرصت را برای تبدیل شدن به یک حامی کنفرانس یا شرکت کننده فراهم می‌کند. برای شرکت در  بخش حامیان یا غرفه دار، لطفا فرم زیر را  دانلود و تکمیل کنید:

 https://www.waset.org/conference/2018/06/paris/ICPPSS/sponsorship

 

تاریخ های مهم

اخرین مهلت ارسال خلاصه یا متن کامل مقاله August 25, 2017
اطلاع از پذیرش یا رد November 25, 2017
ارسال مقاله نهایی و اخرین مهلت ثبت نام February 25, 2018
تاریخ کنفرانس June 25 – 26, 2018

 

نکات مهم

لطفا اطمینان حاصل کنید که مقاله شما با دستورالعمل‌های دقیق WASET’s برای پذیرش مقالات علمی مطابقت دارد.  نسخه های قابل دانلود چک لیست :

https://waset.org/profile

https://waset.org/profile

قبل از ارسال مقاله خود، فایل راهنما را مطالعه نمایید:

https://www.waset.org/conference/2018/06/paris/ICPPSS/guideline