بیستمین کنفرانس بین‌المللی سیاست‌گزاری عمومی آمستردام، هلند ۶-۷ آگوست ۲۰۱۸

بیستمین کنفرانس بین‌المللی سیاست‌گزاری عمومی آمستردام، هلند 6-7 آگوست 2018

0
161
بیستمین کنفرانس بین‌المللی سیاست‌گزاری عمومی آمستردام، هلند 6-7 آگوست 2018
بیستمین کنفرانس بین‌المللی سیاست‌گزاری عمومی آمستردام، هلند 6-7 آگوست 2018

اهداف کنفرانس

بیستمین کنفرانس بین‌المللی سیاست‌گزاری عمومی آمستردام، هلند ۶-۷ آگوست ۲۰۱۸ با هدف گردآوری دانشمندان، محققان و پژوهشگران علمی در زمینه تبادل و به اشتراک گذاری تجربیات و نتایج تحقیقات در تمام جنبه‌های سیاست‌گزاری عمومی برگزار می‌گردد. همچنین  پلت فرم بین رشته‌ای برای محققان، متخصصان و مربیان فراهم می‌کند تا تازه‌ترین نوآوری‌ها، روندها و نگرانی‌ها و همچنین چالش‌های عملیاتی و راه حل‌های پذیرفته شده در زمینه سیاست‌گزاری عمومی را مورد بحث قرار دهند.

فراخوان مشارکت
همه نویسندگان محترم تشویق می‌شوند به کنفرانس از طریق ارائه خلاصه تحقیق، مقالات و پوسترهای خود کمک کنند. همچنین، مشارکت‌های تحقیقاتی با کیفیت بالا که نتایج اصلی و غیر قابل انتشار کارهای مفهومی، سازنده، تجربی یا نظری را در تمامی زمینه‌های سیاست‌گزاری عمومی ارائه می‌دهند، برای ارائه در کنفرانس دعوت شده‌اند. این کنفرانس خواستار مشارکت  خلاصه، مقالات و پوسترهای الکترونیکی است که موضوعات کنفرانس از جمله ارقام، جداول و مراجع تحقیقاتی جدید را شامل می‌شوند.

مجموعه مقالات کنفرانس

تمامی مقالات ارسال شده توسط سه نفر از متخصصین مجرب بررسی خواهد شد مقالات کنفرانس در شاخص بین‌المللی علوم  International Science Indexخلاصه و فهرست خواهد شد و در Google Scholar، Scopus ، Thomson Reuters ارائه می‌شود. کتاب مجموعه مقالات کنفرانس و CD و گواهی به شرکت کنندگان در کنفرانس توزیع خواهد شد.

موضوعات مجله ویژه
ICPP 2018) ) بیستمین کنفرانس بین‌المللی سیاست‌گزاری عمومی با شماره مجله ویژه سیاست‌گزاری عمومی همکاری می‌کند. تعدادی از مقالات کامل متناسب با متن انتخاب شده برای مقالات مجله ویژه نیز مورد توجه قرار خواهند گرفت. انتخاب مقاله در طی فرایند بررسی و همچنین در مرحله ارائه کنفرانس انجام خواهد شد. مقالات ارسالی نباید در هر مجله یا نشریه دیگری مورد بررسی قرار گیرد. تصمیم نهایی برای مقاله انتخابی براساس گزارش بررسی توسط سردبیران مهمان و سردبیر به طور مشترک صورت می‌گیرد. متن کامل مقالات انتخاب شده به صورت آنلاین به صورت رایگان منتشر می‌شوند.

حامی کنفرانس و فرصت‌های نمایشگاه
کنفرانس این فرصت را برای تبدیل شدن به یک حامی کنفرانس یا شرکت کننده فراهم می‌کند. برای شرکت در  بخش حامیان یا غرفه دار، لطفا فرم زیر را  دانلود و تکمیل کنید:

https://www.waset.org/conference/2018/08/amsterdam/ICPP/sponsorship

تاریخ‌های مهم

اخرین مهلت ارسال خلاصه یا متن کامل مقاله October 31, 2017
اطلاع از پذیرش یا رد November 20, 2017
ارسال مقاله نهایی و اخرین مهلت ثبت نام April 6, 2018
تاریخ کنفرانس August 6 – 7, 2018

نکات مهم

لطفا اطمینان حاصل کنید که مقاله شما با دستورالعمل‌های دقیق WASET’s برای پذیرش مقالات علمی مطابقت دارد.  نسخه‌های قابل دانلود چک لیست :

https://www.waset.org/downloads/help/wasetPaperCheckList.pdf

https://www.waset.org/downloads/help/wasetAbstractCheckList.pdf

قبل از ارسال مقاله خود، فایل راهنما را مطالعه نمایید:

https://www.waset.org/conference/2018/08/amsterdam/ICPP/guideline